Digitaalsuse praktikum

Tule osale Net Groupi kliendiseminarile

Digitaalsuse praktikum

Seminar on jagatud kaheks. Esmalt anname ülevaate digitaliseerimise trendidest, võimalustest, kasudest ja ka võimalikest riskidest. Teises osas kinnistame õpitut praktilise harjutusega, tänu millele saad seminarilt kaasa võtta 1 -2 põhjendatud ideed oma ettevõtte digitaliseerimiseks.

Millest räägime?

IT võimalused ja piirangud

Kas Web 3.0 on hype või seni kasutamata võimalus, AI rakendused erinevates ärivaldkondades? Saa rohkem teada sellest, mida teevad IKT lahendused praegu hästi, mida hakkavad tegema hästi ja mida ei hakka kunagi tegema hästi.

Ilustamata päriselust

Tutvustame Net Groupi poolt päriselus läbi viidud tarkvaraarenduse projekte, mille abil anname õpetliku sissevaate digitaliseerimisse. Vaatame ilustamata, mida taheti saavutada, mida tehti, mis läks planeeritust kõrvale ning mida lõpuks saavutati.

Digitaalsuse praktikum

Viime su kurssi Net Groupi tegevuse käigus välja töötatud küsimustega, mille abil ettevõtte arendustiim saab kaardistada äri digitaliseerimise vajadused ja kirjeldame kriteeriumeid, mis aitavad digirevolutsiooni fookustada. Töötame paarides või gruppides (võimalusel ettevõtte põhistes gruppides). Kaardistame enda ettevõtte akuutsed ja strateegilised digivajadused kasutades Net Groupi digivajaduste hindamise maatriksit.

Kokkuvõte ja juhised

Koolituse lõppedes räägime üle õpitu ja anname soovitusliku juhise edasisteks sammudeks.

Kellele?

Keskmiste ja suuremate ettevõtete digitaliseerimise valdkonna otsustajad: tippjuhid, arendusjuhid, kvaliteedijuhid, IT juhid. Ideaalne on tulla ühest asutusest 2 – 4 inimesega koos.

Net Group kontor

Mauruse maja,
A.H.Tammsaare 92, Tallinn

Kuupäev

29.09 kell 09:30

Sissepääs

Ainult kutsetega