Deadline

09/04/2023

Location

Tallinn

Work type

Hybrid Remote Work

Employment type

Full Time Employment

Recruiter

Maris Martin

Net Groupis pole Sa tavaline tarkvaraarendaja.  Meile ei tulda tööle, vaid maailma muutma. Koos arendame tähendusrikkaid projekte, mis tõeliselt korda lähevad.
Tehisintellektist uuendusliku e-kaubanduseni. Kui tarkvara loomine ei ole sinu jaoks töö, vaid kirg muuta maailma paremaks, siis sobime kokku!

Liitu meie e-tervise valdkonna arendustiimiga ning saad võimaluse mõjutada eluliselt olulisi süsteeme, mis muudavad su töö tõeliselt tähenduslikuks!

Net Groupi kireks on luua muutust toetavaid tarkvaralahendusi ja -tooteid. Seeläbi teeme klientide elu lihtsamaks ning paneme äri kasvama. Me julgeme kompida piire ja mõtleme kastist välja. Meie juures käivad loovus ja vastutus käsikäes. Leiame alati võimaluse alustatu lõpuni viia.

Hoolime omadest väga. Oleme loonud keskkonna, kus saad areneda ja anda endast parima. Meil on loomisvabadus, voli võtta riske ning luba eksida.

Net Group loodi üle 20 aasta tagasi eesmärgiga olla lahedaim koht töötamiseks. Oleme piisavalt suur, et tagada stabiilsus ja piisavalt väike, et olla paindlik. Igal tiimiliikmel on hääl ning võimalus meie arengus kaasa rääkida.

Net Groupi lugu saad lähemalt lugeda siit: MEIE OLEME NET GROUP

Otsime lisajõudu e-tervise valdkonna projektidesse, et Sinu kaasabil tasemel lahendusi luua. Sinu otseses projektitiimis on lisaks Sinule viis inimest ning esindatud erinevad rollid ja kogemused. Igapäevane suhtlus on nii oma tiimi kui ka otse kliendiga. Saad osaleda kogu protsessis ning lahenduste loomisel kaasa rääkida. 

OLED MEIE INIMENE!

Anna endast märku, kui

– Sul on kogemus .NET tarkvaraarenduses vähemalt kaks aastat
– oled tööalaselt kokku puutunud ka järgnevatega: React, Typescript, MS SQL, Postgre
– kasuks tulevad kogemused mobiiliarenduses ning ühe/mitmega tehnoloogiatest Angular, JAVA, Webforms, ORACLE
– hindad kõrgelt meeskonnatööd ja oled valmis ka suhtluseks kliendiga
– tööalaselt saad hakkama väga hästi eesti keelega, kirjalikult ja suuliselt; inglise keelega heal erialasel tasemel
– oled õpihimuline ning eneseareng on Sinu jaoks oluline

Pakume Sulle võimalust tegeleda mitmekülgsete ja arendavate projektidega ning saada seeläbi ka lisaväärtust iseendale. Saad osaleda kogu arendusprotsessis ja pakkuda lahendusi. 
Lisaks eelnevale soovime, et tunneksid end meie juures hästi ning pakume ka muid Sinu heaolu toetavaid hüvesid: paindlikkust, mõistlikult tasakaalus töö- ja eraelu, õppimisboonust ja koolitusi, sporditoetust või tervisekindlustust, ägedat kontorit koos täisvarustuses köögi, massaazhitoa ja meelelahutusnurgaga, tasuta parkimist, lahedaid ühisüritusi kogu aasta vältel (nii ettevõtteüleselt kui oma tiimiga), tasuta kohvi/teed, karastusjooke ja puuvilju kontoris, tasemel töövahendeid ning loomulikult toetavaid inimesi, kellega on rõõm koos töötada ja kasvada! 

Millal siis veel, kui mitte nüüd?

Kas eeltoodu kõnetas Sind ja soovid meie ambitsioonika tiimiga liituda? Ootame Sinuga kohtumist!

Kandideerimiseks saada meile oma CV või LinkedIni profiil läbi kandideerimislingi. Kui Sul tekkis lisaküsimusi, siis võta julgesti ühendust e-mailil maris.martin@netgroup.com või helista 5347 7810 Maris. 

NET GROUP – siin lood tähendust!

  Apply today!

  If not now, when?

  Did that sound like the next step on your career ladder?

  We are looking forward to receiving your application already today!
  #netgroupheroes #netgroup #meaningfulcareer

  Should you have any additional questions about your future team or project, please get in touch with Maris Martin +372 5347 7810 or have a chat here!