Deadline

07/02/2023

Location

Tallinn

Work type

Hybrid Remote Work

Employment type

Full Time Employment

Recruiter

Maris Martin

Net Groupi kireks on luua muutust toetavaid tarkvaralahendusi ja -tooteid. Seeläbi teeme klientide elu lihtsamaks ning paneme äri kasvama. Me julgeme kompida piire ja mõtleme kastist välja. Meie juures käivad loovus ja vastutus käsikäes. Leiame alati võimaluse alustatu lõpuni viia.

Hoolime omadest väga. Oleme loonud keskkonna, kus saad areneda ja anda endast parima. Meil on loomisvabadus, voli võtta riske ning luba eksida.

Net Group loodi üle 20 aasta tagasi eesmärgiga olla lahedaim koht töötamiseks. Oleme piisavalt suur, et tagada stabiilsus ja piisavalt väike, et olla paindlik. Igal tiimiliikmel on hääl ning võimalus meie arengus kaasa rääkida.

Net Groupi lugu saad lähemalt lugeda siit: MEIE OLEME NET GROUP

Seoses töömahu suurenemisega vajab just Sinu teadmiseid ja oskuseid meie finantstiim, kus teed tihedat koostööd meie pearaamatupidajaga. 

Sinu ülesandeks on igapäevane raamatupidamine (sh palgaarvestus). Lisaks on Sinu vastutusalas ka eelarve täitmise ülevaated, statistikaaruanded, ettevõtte IT-vahendite ja põhivara üle arvestuse pidamine ning iga-aastase inventuuri läbiviimine. Jälgid ka erinevate kindlustus- ja liisinglepingute ajakohasust ning suhtled koostööpartneritega. Osaled ka aruandluse parendamise protsessis.

OLED MEIE INIMENE!

Anna endast märku, kui Sul on

– raamatupidamisalane haridus
– vähemalt 2-aastane töökogemus raamatupidajana
– väga hea Exceli kasutamise oskus
– soovitavalt Taavi Palk palgaarvestusprogrammi kogemus
– kasuks tuleb Standard Books raamatupidamisprogrammi kogemus
– hindad kõrgelt meeskonnatööd ja oled hea suhtleja
– tööalaselt saad hakkama väga hästi eesti ja inglise keelega, kirjalikult ja suuliselt 
– oled positiivse hoiakuga, õpihimuline ning eneseareng on Sinu jaoks oluline

Pakume Sulle lisaks mitmekülgsele finantsvaldkonna kogemusele ja õpivõimalustele ka muid Sinu heaolu toetavaid hüvesid: paindlikkust, mõistlikult tasakaalus töö- ja eraelu, õppimisboonust ja koolitusi, sporditoetust, ägedat kontorit koos täisvarustuses köögi, massaazhitoa ja meelelahutusnurgaga, tasuta parkimist, lahedaid ühisüritusi kogu aasta vältel, nii ettevõtteüleselt kui oma tiimiga, tasuta kohvi/teed, karastusjooke ja puuvilju kontoris, tasemel töövahendeid ning loomulikult toetavaid inimesi, kellega on rõõm koos töötada!

Millal siis veel, kui mitte nüüd?

Kas eeltoodu kõnetas Sind ja soovid meie ambitsioonika tiimiga liituda? Ootame Sinuga kohtumist!

#netgroupheroes #netgroup #meaningfulcareer

Kandideerimiseks saada meile oma CV või LinkedIni profiil läbi kandideerimislingi.
Kui Sul tekkis lisaküsimusi, siis võta julgesti ühendust e-mailil maris.martin@netgroup.com või helista 5347 7810 Maris.

NET GROUP – siin lood tähendust!

Apply today!

If not now, when?

Did that sound like the next step on your career ladder?

We are looking forward to receiving your application already today!
#netgroupheroes #netgroup #meaningfulcareer

Should you have any additional questions about your future team or project, please get in touch with Maris Martin +372 5347 7810 or have a chat here!